KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12702237
nr 1270 2237
Blandteknik
Jerzy Krzysztoporski, figurer, signerad. Motivet: 49x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:11:51
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)